Shimano Ultegra R8170C36 Front Wheel 28" TL Carbon - Black
  • EAN 4550170891466
  • Brand: Shimano
  • Product Model: 748754
In Stock : +/- 2 Business Days
- Full carbon rim with a height of 36 mm
- Internal rim width: 21 mm