Shimano Dura-Ace R9270C50 Voorwiel 28" TU Carbon - Zwart
  • EAN 4550170890957
  • Merk: Shimano
  • Artikelnummer: 748772
Direct leverbaar : +/- 2 Werkdagen
- Allround tubewielen met uitgebalanceerde aerodynamica en lichtgewicht materialen
- Volledige carbonvelg met een hoogte van 50 mm
- Externe velgbreedte: 28 mm
Specificaties:
Merk: Shimano
Model: Dura-Ace R9270C50
Spaken: 24
Band type: Tube
Voor/achter: Voor
Materiaal: Carbon
Hoogte velg: 50 mm