Shimano HB-TC500-12 Voornaaf CL 32G 100mm Thru - Zwart
  • EAN 4550170292911
  • Merk: Shimano
  • Artikelnummer: 858849
Direct leverbaar : +/- 2 Werkdagen
Ontdek de ultieme rijervaring met de hoogwaardige Shimano HB-TC500-12 voornaaf.
Speciaal ontworpen voor soepel schakelen en maximale duurzaamheid.
- Soepel schakelen
- Maximale duurzaamheid
- Schijfcenterlock
Specificaties:
Merk: Shimano
Model: HB-TC500-12
Type: Voornaaf
Rembevestiging: Disc Centerlock
Spaakgaten: 32
As: E-Thru 12 mm
Montagebreedte: 100 mm
Flensafstand: 60,2 mm
Offset: 5,3 mm
PCD links/rechts: 44/44mm
Flensdiameter links/rechts: 52,8 mm