Abus Beugelslot Granit 460/150HB230 Ø12mm - Zwart
  • EAN 4003318112539
  • Merk: Abus
  • Artikelnummer: 304407
Direct leverbaar : +/- 2 Werkdagen
Abus fietsslot met maximaal beschermingsniveau.
De vorm en de lengte van de beugel is perfect om te
bevestigen aan het frame of het voorwiel van uw fiets.
Abus beschermingsniveau 15/15.
Specificaties:
- ABUS Granit 460 Beugelslot met USH 460 houder
- Afmetingen: 23 x 10.9 x 1.2 cm (L x B x D)
- Dikte: 1.2 cm
- Materiaal beugel: Staal
- Gewicht: ca. 950 gr.
- Kleur: Zwart
Technologie:
- 12mm dikke gehard stalen paraboolbeugel
- Dubbele vergrendeling van de beugel in het slothuis
- De beugel, het slothuis en de interne elementen van
het slotmechanisme zijn gemaakt van gehard speciaalstaal
- ABUS Extra-Classe cilinder met gecodeerde symmetrische sleutel
- Het slot wordt geleverd met twee sleutels
- USH 460 Universele houder inbegrepen, voor makkelijke bevestiging
aan ronde frames, max. diameter 15-35mm
De levering bestaat uit:
- 1 x ABUS Granit 460 Beugelslot
- 1 x ABUS HB230 en universele USH 460 Houder
- 2x Sleutels
#Abus beugelslot Granit 460/150HB230USH, 12mm dikke parabool beugel van gehard speciaalstaal. - sluitsysteem beschermd door gehard staal. ABUS Extra Class cylinder - nieuwe sluittechniek voor nog meer veiligheid- inclusief universele framehouder - ABUS extra classe cilinder gecodeerde symmetrische sleutel - gewicht 1100 gram - hoogte 230mm x breedte 109mm x dikte 12mm -met framehouder USH470, 112539#Het beugelslot behoort niet voor niets tot de klassiekers onder de fietssloten.
Mede hierdoor zijn we een van de belangrijkste producenten van beugelsloten.
Specificaties
Merk: ABUS
Kleur: Zwart
Geslacht: Unisex
Gewicht: 1000gr
Type Slot: Beugelslot
Materiaal Kabel: Gehard staal
Dikte Kabel: 12mm
Inclusief Tools:
Inhoud Pakket: Beugelslot met sleutel en houder
USP
- 12 mm dikke gehard stalen paraboolbeugel- De beugel, het slothuis en de interne elementen van het slotmechanisme zijn gemaakt van gehard speciaalstaal- ABUS Extra-Classe cilinder met gecodeerde symmetrische sleutel- USH 460
universele houder voor makkelijke bevestiging aan ronde frames, max diameter 15
35 mm- Dit slot kan gelijksluitend besteld worden, wat inhoudt dat verschillende sloten met één sleutel bediend kunnen worden
Groep: Slot
Type: GRANIT 460 / 460/150HB230+USH
Maat: 1100 GRAM / 230x109x12MM
Categorie: 11253 9
Specificaties: BEUGEL MET HOUDER
Bevestiging van het slot: Los met bevestiging
Lengte cm: 23
Soort slot: Beugelslot
Categorie: Beugelslot
Kleur specifieke: Zwart
Primaire basiskleur: Zwart
Type: Granit 460
Handleiding
Abus August Bremicker Söhne KG
Altenhofer Weg 25
58300 Wetter
Nordrhein-Westfalen
Germany
https://www.abus.com/
649.93kr
649.93kr
CombiDeal
Maak je CombiDeal compleet met deze producten
3% Voordeel